
Картина Холсті в спортзал Кролик KLM_8
- Готово до відправки
- Код: KLM_8_35х50 см
955 ₴
555 ₴
Характеристики
| Категорії |
Кролик KLM_8 |
| Кол-во частин | 1 |
| Краска | Пігментна, на водній основі, інтер’єрна з лаковим покриттям |
| Тканина | Холст натуральний/поліестеровий, щільність 350 гри/m2 |
| Поручник | Натуральне дерево - сосна, 30x20 мм |
| Збирання | Галерейна натяжка, бічні частини картини зафарбовані |
| Комплектація | Картина, кріплення, пакування |
| Гарантія | 15 років, зображення зберігає скибку і колір |
| Виробник | ТМ ART-DEKORS |
Пара Лебедів Мапа світу
Категорія «Картини на полотні» від компанії Art Decors для спортзалів
Колекція «Картини на полотні» від компанії Art Decors створена спеціально для спортивних залів, щоб підкреслити їх стиль, надихнути відвідувачів та доповнити обстановку естетикою та енергією. Ці картини допомагають створити атмосферу, що сприятиме досягненню спортивних цілей та підтримці високого рівня мотивації.
Переваги картин для спортивних залів:
• Мотивація: Яскраві зображення та цитати, що надихають, стимулюють займатися активніше.
• Дизайн: Підкреслюють стиль і унікальність спортзалу, створюючи атмосферу, що запам'ятовується.
• Зонування: Допомагають візуально виділити різні зони – силові тренування, кардіозону, йога та медитація.
• Універсальність: Ідеально підходить як для професійних фітнес-центрів, так і для домашніх спортзалів.
Картини на полотні від Art-Decors зроблять ваш спортзал місцем, куди хочеться повертатися знову і знову. Створіть простір, який надихає перемоги!
Будь ласка, зв’яжіться з нами по телефону +38 (050) 209-73-82 або натисніть кнопку, щоб зв'язатися з нами в
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Жанр | Інтер'єр |
| Тип картини | Оригінал |
| Виконання | Друк на полотні |
| Поверхня | Матова |
| Орієнтація | Вертикальна |
| Модульна картина | Так |
| Кількість модулів картини | 1 |
| Покриття захисним лаком | Так |
| Оформлення | На підрамнику |
| Матеріал рами | Дерево |
| Ширина картини | 50 см |
| Висота картини | 35 см |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Вид | Картина на холсте |
| Висота | 50 |
| Розміри | 35х50 |
| Переважаючий колір | Мультиколор |
| Гарантія | 1 рік |
| Матеріал | Полотно + Дерево |
| Форма | Прямокутна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Ширина | 35 |
| Вага в упаковці, кг | 1 кг |
| Техніка виконання | Друк на полотні |
| Кількість модулів | 1 |
- Ціна: 555 ₴






