Топ продаж

Картина полотно у вітальню/ спальню Янгол MLP_123
- Готово до відправки
- Код: MLP_123_30х60 см
925 ₴
525 ₴
-43%
+380 (50) 209-73-82
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики
| Категорії |
Бурштин |
| Кількість частин | 1 |
| Краска | Пігментна, на водній основі, інтер'єрна з лаковим покриттям |
| Тканина | Полотно натуральне/поліестерове, щільність 350 г/м2 |
| Підрамник | Натуральне дерево — сосна, 30x20 мм |
| Складання | Галеререйна натяжка, бічні частини картини зафарбовані |
| Комплектація | Картина, кріплення, паковання |
| Гарантія | 15 років, картина зберігає соковитість і колір |
| Виробник | ТМ ART-DEKORS |
Хочете прикрасити ваш будинок/офіс або зробити оригінальний подарунок близькі або друзям?
Картини нашого виробництва — це чудовий вибір!
Величезний каталог як звичайних, так і модульних картин із декількох частин, уже чекають на вас у нашому магазині.
Також ви можете замовити картину за власним дизайном.
Для більш підірбної інформації core з нами за телефоном +38 (050) 209-73-82 або натисніть кнопку, щоб зв'язатися з нами в
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Жанр | Інтер'єр |
| Тип картини | Оригінал |
| Виконання | Друк на полотні |
| Поверхня | Матова |
| Орієнтація | Горизонтальна |
| Модульна картина | Так |
| Кількість модулів картини | 1 |
| Оформлення | На підрамнику |
| Матеріал рами | Дерево |
| Ширина картини | 60 см |
| Висота картини | 30 см |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці, кг | 1 кг |
| Вид | Картина на холсте |
| Висота | 30 см |
| Гарантія | 1 рік |
| Кількість модулів | 1 |
| Матеріал | Полотно + Дерево |
| Переважаючий колір | Мультиколор |
| Розміри | 30х60 см |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Техніка виконання | Друк на полотні |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 60 см |
- Ціна: 525 ₴





