Топ продаж

Картина холст у вітальню / спальню Флю-Арт MLP_28 ( 60х30см )
- Готово до відправки
- Код: MLP_28_30х60 см
1 025 ₴
625 ₴
-39%
+380 (50) 209-73-82
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики
| Категорії | Флю-Арт |
| Кол-во частин | 1 |
| Краска | Пігментна, на водній основі, інтер’єрна з лаковим покриттям |
| Тканина | Холст натуральний/поліестеровий, щільність 350 гри/m2 |
| Поручник | Натуральне дерево - сосна, 30x20 мм |
| Збирання | Галерейна натяжка, бічні частини картини зафарбовані |
| Комплектація | Картина, кріплення, пакування |
| Гарантія | 15 років, зображення зберігає скибку і колір |
| Виробник | ТМ ART-DEKORS |
Пара Лебедів
Чи хочете прикрасити ваш будинок-офіс або зробити оригінальний подарунок близькі або друзям?
Картини нашого виробництва - це чудовий вибір!
Величезний каталог як звичайних, так і додатків картин з декількох частин, вже чекають вас у нашому магазині.
Ви також можете замовити картину за своїм дизайном.
Будь ласка, зв’яжіться з нами по телефону +38 (050) 209-73-82 або натисніть кнопку, щоб зв'язатися з нами в
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Жанр | Абстракція |
| Тип картини | Оригінал |
| Виконання | Друк на полотні |
| Поверхня | Матова |
| Орієнтація | Горизонтальна |
| Модульна картина | Так |
| Кількість модулів картини | 1 |
| Оформлення | На підрамнику |
| Матеріал рами | Дерево |
| Ширина картини | 60 см |
| Висота картини | 30 см |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці, кг | 1 кг |
| Вид | Картина на холсте |
| Висота | 30 см |
| Гарантія | 1 рік |
| Кількість модулів | 1 |
| Матеріал | Полотно + Дерево |
| Переважаючий колір | Мультиколор |
| Розміри | 30х60 см |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Техніка виконання | Друк на полотні |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 60 см |
- Ціна: 625 ₴






