Топ продаж

Модульна картина у вітальню/ спальню Три мудрі мавпи (Golden Gangster Monkeys) Art-483_5 (80х118 см)
- Готово до відправки
- Код: Art-483_5_80х118 см
1 799 ₴
1 399 ₴
-22%
+380 (50) 209-73-82
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модульні картини на полотні:
Golden Gangster Monkeys
• не мають запаху
• не вигоряють на сонці
• полотно натягнуте на підрамник
• галерейна натяжка – робота повністю закінчена та не вимагає рамки
Модульна картина на полотні стане чудовим подарунком, як для Ваших рідних, друзів, так і для Вас самих. Картини можуть вписатися абсолютно в будь-який інтер'єр, чи то Hi-Tech, чи затишна маленька кімнатка, виконана в найскромніших традиціях. Матеріал використовується зі спеціальним покриттям, яке робить друк на полотні яскравим і насиченим. Ще однією особливістю є ручна натяжка полотна. Саме виробництво картин – вже є контроль якості! Картина не боїться сонячного світла та води, вона залишатиметься як нова весь час!
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Жанр | Абстракція |
| Тип картини | Оригінал |
| Виконання | Друк на полотні |
| Поверхня | Матова |
| Орієнтація | Горизонтальна |
| Модульна картина | Так |
| Кількість модулів картини | 5 |
| Оформлення | На підрамнику |
| Матеріал рами | Дерево |
| Ширина картини | 118 см |
| Висота картини | 80 см |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| 53х100 див. | 80x118 см |
| Вага в упаковці, кг | 3,5 кг |
| Вид | Модульні картини |
| Висота | 80 см |
| Гарантія | 1 рік |
| Кількість модулів | 5 |
| Матеріал | Полотно + Дерево |
| Переважаючий колір | Мультиколор |
| Розміри | 80x118 см |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Техніка виконання | Друк на полотні |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 118 см |
- Ціна: 1 399 ₴






