Топ продаж

Модульна картина Природа Дерево Art-213_3
- Готово до відправки
- Код: Art-213_3_53х100 см
1 279 ₴
879 ₴
-31%
+380 (50) 209-73-82
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики
| Категорії | Природа |
| Кол-во частин | 3 |
| Краска | Пігментна, на водній основі, інтер’єрна з лаковим покриттям |
| Тканина | Холст натуральний/поліестеровий, щільність 350 гри/m2 |
| Поручник | Натуральне дерево - сосна, 30x20 мм |
| Збирання | Галерейна натяжка, бічні частини картини зафарбовані |
| Комплектація | Картина, кріплення, пакування |
| Гарантія | 15 років, зображення зберігає скибку і колір |
| Виробник | ТМ ART-DEKORS |
Чи хочете прикрасити ваш будинок-офіс або зробити оригінальний подарунок близькі або друзям?
Картини нашого виробництва - це чудовий вибір!
Величезний каталог як звичайних, так і додатків картин з декількох частин, вже чекають вас у нашому магазині.
Ви також можете замовити картину за своїм дизайном.
Будь ласка, зв’яжіться з нами по телефону +38 (050) 209-73-82 або натисніть кнопку, щоб зв'язатися з нами в
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Жанр | Пейзаж / природа |
| Тип картини | Оригінал |
| Виконання | Друк на полотні |
| Поверхня | Матова |
| Орієнтація | Горизонтальна |
| Модульна картина | Так |
| Кількість модулів картини | 3 |
| Оформлення | На підрамнику |
| Матеріал рами | Дерево |
| Ширина картини | 100 см |
| Висота картини | 53 см |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Модульні картини |
| Висота | 53 см |
| Декорування | Із друкованим малюнком |
| Кількість модулів | 3 |
| Матеріал | Полотно + Дерево |
| Продавець гарантує упаковку | Кожна частина модуля запаяна в захисну плівку |
| Розміри | 53x100 см |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Техніка виконання | Друк на полотні |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 100 см |
- Ціна: 879 ₴




